De Amsterdam Marathon Expo
De stad Amsterdam is op zondag 20 oktober volledig afgesloten voor de Amsterdam Marathon. De hardlopers worden met een hele marathon, halve marathon of 8 km langs de Amsterdam highlights geleid. Ondertussen is de marathon van Amsterdam met zijn 45.000 deelnemers de grootste marathon van Nederland.
Al jaren behoort de marathon van Amsterdam tot één van de snelste parcoursen van de wereld. In de wereldranglijst bezit de Amsterdam marathon nu de zesde plaats.
Voorafgaand en tijdens dit grote evenement is ook de Amsterdam Marathon Expo. Deze vindt plaats in naast de start gelegen Sporthallen Zuid. De expo is vanaf vrijdagochtend 18 oktober tot en met zondagmiddag 20 oktober te bezoeken. Bovendien presenteren wij op de expo onze producten die de hardloper ondersteunen in het behalen van hun hardloop doelen.
Wij nodigen u daarom graag uit op de Amsterdam Marathon Expo. Dit is een unieke kans om onze ondersteunende producten op het gebied van hardlopen van dichtbij te ervaren!
De openingstijden van de Internationale Marathon Expo zijn:
- Vrijdag 18 oktober: 10.00 – 20.00 uur
- Zaterdag 19 oktober: 9.00 – 19.00 uur
- Zondag 20 oktober: 7.30 – 14.00 uur
Note: Er is geen geldautomaat aanwezig op de Expo, bij onze stand kan wel gepind worden.